همانا ابله‌ترین انسانها، "بالاترین"ی‌های ایشان هستند

نوشته شده توسط : محمد منتظری در تاریخ : ۱۳۸۸/٤/۱٩و در ساعت :۱٠:٠٥ ‎ب.ظ

همین

بی‌ تعارف

نوشته شده توسط : محمد منتظری در تاریخ : ۱۳۸۸/٤/٩و در ساعت :٦:٢٤ ‎ق.ظ

• ذهنم از کلمات پر و خالی میشه، ولی حتی دیگه اینجا هم جای امنی نیست برای نوشتن، دیگه!
• خواهر زاده‌‌ی کوچولوم یه وبلاگ زده(+)، هر کی دوست داشت هم لینکش کنه و هم براش کامنت بذاره.
• اگه یه آدم درست و درمون تو کل فرفر(+) پیدا شه، همین عمه نازلیه(+)! [عرض ارادت]
• یک چیز رو مطمئنم و اون این که اگر جناح مغلوب در انتخابات یک روز زمام امور رو در دست داشته باشه، یک خفقان و سرکوب تمام عیار حاکم خواهد شد، به دو دلیل: اول اینکه از همین حالا نشانه‌هاش پیداست. هرجا دستشون برسه این کار رو می‌کنن. نمونه‌اش عکس زیر که از یک فید توی گوگل ریدرم گرفتم:

دوم به گواه سخن شریعتی بزرگ که گفت: تا وقتی که یک حرکت صبغه نهضت داره، پیشرفت می‌کنه و حرکت داره و رو به تعالی می‌ره، ولی زمانی که همون نهضت به بار نشست و تبدیل به نظام شد، از همون لحظه توی لاک محافظه‌کاری فرو می‌ره.
• رفتم تو اطاق خواهرم و چند تا پاف از اون ادکلن چی‌چی‌، با اون بوی شیرینش به خودم زدم، بهم گفت که: "چی‌چی یک ادکلن دخترونه‌اس". در اینجا خوبه که مفاهیم رو یه بار دیگه برا خودمون معنی کنیم! یعنی چی که یه ادکلن دخترونه‌اس؟ یعنی این که دخترها می‌زنن. چرا؟ برای اینکه پسرها خوششون بیاد! (تعارف که نداریم) و ادکلن‌های پسرونه یعنی ادکلن‌هایی که پسرا می‌زنن تا دخترها خوششون بیاد (فک کنم یه بار گفتم که تعارف نداریم!) بنابراین اگه من قراره از عطر یه ادکلن دخترونه (یعنی ادکلنی که دخترا می‌زنن تا من نوعی خوشم بیاد) خوشم بیاد، و نه زنی دارم که برام بزنه و نه زنی می‌خوام که برام بزنه و نه اگر زن بگیرم، اون زن اونقدر بی‌کاره که بشینه برا من چی‌چی بزنه، پس من ادکلنی رو که دوست دارم به خودم می‌زنم و لذت می‌برم و گور بابای هر کی که به مردونگی‌ام شک ‌کنه!!!
• کد آهنگ لاو استوری، جومونگ، میرحسین موسوی، س.ک.س، محمود احمدی نژاد، عشق، چگونه دوستان اینویزیبل خود رو در یاهو مسنجر پیدا کنیم، اس ام اس انتخاباتی، بارسلونا، نیکبخت واحدی، رضاگلزار، بی‌بی‌سی، کامران نجف‌زاده، دیزی دو دسته.
• پاراگراف قبل رو لزومی نداشت بخونید، پاراگراف قبل رو برای بهبود وبلاگم در موتورهای جستجو نوشتم!
• آیا می‌توانید دیگران را دوست بدارید،
و آنها را بدون تحمیل خواسته‌های خود راهنمایی کنید؟
داشتن بدون احساس مالکیت،
عمل کردن بدون انتظار داشتن،
و راهنمایی کردن بدون سعی در حکم راندن،
فضایل عالی محسوب می‌شوند... .
                                                              (لائو تزو)